poniedziałek, 25 października 2010

Bardzo miła niespodzianka

spotkała mnie wczoraj: mój blog dostał WYRÓŻNIENIE!, pierwsze w jego krótkim istnieniu, więc tym bardziej sprawiło mi ono wiele radości (choć wydaje mi się, że dostałam je raczej NA zachętę, niż ZA osiągnięcia ;-))
Tą przemiłą osobą, która obdarowała mnie tak energetycznym i delikatnym jednocześnie kwiatem, jest Kerry-Marta z blogu Pod Martulinowym Niebem ;-) 

Jest wiele blogów, które moim zdaniem zasługują na wyróżnienie. Te, które istnieją już długo i wzbudzają entuzjazm i takie, które okryłam niedawno, mające w sobie coś wyjątkowego... zazwyczaj wyjątkowe osoby, których duszy są zwierciadłem.
Jednakowoż, albo ich właścicielki nie są entuzjastkami wyróżnień, albo ktoś mnie ubiegł i właśnie tym wyróżnieniem zostały obdarowane ;-)
Tak więc, po przespaniu się z problemem, podjęłam decyzję, że nie będę przesyłać wyróżnienia... ale dam wyraz swojemu uznaniu w komentarzach. 

Mam nadzieję, że mi Marta wybaczy... ;-)

3 komentarze:

 1. Ja bym Ci jeszcze przyznała jedną nagrodę:

  Pierwsze miejsce w kategorii "najlepsza Inkwizycja"!

  Widząc rozwój bloga orzekam, że jeszcze dużo wyróżnień przed Tobą i blogiem...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasne, ze wybaczam ;-) Bardzo ładnie to napisałaś. I sprostowanie: to wyróznienie jest za zasługi!!! Mimo iz krótko prowadzisz bloga to odczuwam na twym blogu atmosferę jaką lubię, po prostu takie wewnetrze przeczucie, odczucie a ja juz taka jestem, ze muszę mu wierzyć ;-) bo po pierwsze robisz piekne zdjęcia, tworzysz piekne rzeczy, kochasz zwierzęta i z tego co widzę jesteś bardzo rodzinna ... czy to mało? Pozdrawiam cieplutko ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Thrimo - Czy "najlepsza Inkwizycja" to "niewydajna Inkwizycja"? może właściwsza byłaby "najczulsza"? ;-)
  Kerry-Marto - dziękuję... za zaufanie. I za Twoją cudną wrażliwość ;-)

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy komentarz ;) Moderuję tylko te do starszych postów, aby mi nie umknęły.